همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg capacity un big bag ] همخوانی داشتن 159 محصولات.
کیسه جسد یکبار مصرف با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم و حلقههای گوشهای متقاطع
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| حفاظت استاتیک: | آره |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
کوله پشتی مدرسه آبی رنگ بچه گانه شیک و راحت با دهانه پرکن
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| حلقه های گوشه: | 4 |
| بالا: | دهانه پر کردن |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| مواد: | پلی پروپیلن |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| قابل تنظیم: | آره |
| ضد رطوبت: | آره |
کیسه جامبو مواد غذایی 100x100x120 سانتیمتر با ظرفیت 2205 پوند
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های فله ای صنعتی ضد استاتیک 1000kg CROHMIQ آبی / سفید برای ذخیره پودر شیمیایی
| نام محصول: | کیسه اتساع نوع D |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| رنگ: | سفید ابی |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
بدنه قابل حمل انبوه انعطاف پذیر بدنه U پانل برای حلقه های گوشه ای 1000kg
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |

