همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg anti static bags ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
کیسه جسد یکبار مصرف با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم و حلقههای گوشهای متقاطع
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| حفاظت استاتیک: | آره |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
کیسه های بزرگ فله پلاستیکی ضد آب 1000 کیلوگرمی نوع C FIBC
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
ضد استاتیک CROHMIQ آبی / سفید FIBC 1 تن کیسه های فله بدون چربی و بدون زمین
| نام محصول: | کیف نوع D |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| رنگ: | CROHMIQ آبی یا سفید |
کیسه های بزرگ رسانا ضد استاتیک PP بافته شده TYPE C 4 حلقه های گوشه ای پانل گوشه ای
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |

