همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg anti static bags ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
کیسه های فله ای یک تن ، کیسه های فله ای ضد استاتیک 1000kg پارچه CROHMIQ
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه ضد استاتیک |
| رنگ: | CROHMIQ آبی یا سفید |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ ضد ایستاتیک سازمان ملل با فنجان بالا 1000 کیلوگرم
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag 1000kg با دوتا زنجیر بخیه و پوشش ضد ایستاتیک
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
کیسه بزرگ ضد الکتریسیته ساکن UN سفید با حلقه های آبی ظرفیت 1000 کیلوگرم
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
حمل و نقل و ذخیره سازی با پوشش ضد ایستاتیک آسان شده است
| پوشش: | ضد استاتیک |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| لوگو: | چاپ آرم سفارشی را بپذیرید |
کیسه های فله ای صنعتی ضد استاتیک 1000kg CROHMIQ آبی / سفید برای ذخیره پودر شیمیایی
| نام محصول: | کیسه اتساع نوع D |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| رنگ: | سفید ابی |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
کیسه بزرگ 1000 کیلوگرمی UN با دهانه پرکننده بالایی دافل و محافظت استاتیک
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |

