همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1 lifting loop bulk bag ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
کیسه های U Panel Fibc کیسه های پارچه ای ضد آب بوم Tote PP
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| ضد گرد و غبار: | آره |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| گیج کردن: | آره |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
کیسه بزرگ سفید UN با چاپ لوگوی سفارشی برای حمل و نقل و نگهداری ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000kg با دوتا زنجیر بخیه و پوشش ضد ایستاتیک
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
حلقه زنجیره شیمیایی سفید 12' طول ضروری برای کاربردهای صنعتی
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
کیسه بزرگ UN با 4 حلقه گوشه و ظرفیت 1000 کیلوگرم
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |

