همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1 lifting loop bulk bag ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| ظرفیت بلند کردن: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت UV: | آره |
| گیج کردن: | آره |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
کیسه بزرگ انعطافپذیر UN با درجه صنعتی برای بارگیری، تخلیه و حمل و نقل
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه بزرگ UN FIBC با دوخت زنجیره ای حلقه آبی و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for White Goods Distribution and Protection
| Lifting Style: | Forklift |
|---|---|
| Static Dissipation: | Yes |
| Liner: | None |

