همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ uv treated fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 246 محصولات.
بسته بندی صنعتی 1 کیسه فله ، تن ، UV با استفاده از انعطاف پذیر انبوه انبارهای انعطاف پذیر Fibc
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گواهی: | SGS/CPTC |
کیسه بزرگ کیسه ای دایره ای ظرفیت SGS Approval Cross Corner FIBC Bulk Bag 2500 LBS
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| حلقه های بالابر: | کاملا کمربند بسته شده |
1.5 تن 4 پنل Baffle Big FIBC فله کیسه ای آبی / نارنجی برای بارگیری
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| حلقه های بالابر: | کاملا کمربند بسته شده |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
دسته بندی مواد غذایی FIBC کیسه ی عمده 2205 پوند ظرفیت حمل مواد غذایی
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Half Cross Corner 1T Open Top Bags Fibc Bulk Bulk
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| طرح: | بالای صفحه را باز کنید |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم (1 تن) |
کیسه های فشرده مش FIBC تهویه چوب بلند قرمز با حلقه های گوشه 2202 پوند
| نام محصول: | کیسه های FIBC هیزم تهویه شده قرمز بلند |
|---|---|
| حلقه های بالابر: | حلقه های درز جانبی |
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |

