همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ uv resistant fibc bulk bags ] همخوانی داشتن 240 محصولات.
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| ظرفیت بلند کردن: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت UV: | آره |
| گیج کردن: | آره |
جلوگیری از انفجار مقاومت زمین در برابر ظروف ضد استاتیک NEL Fibc
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانای زمینی |
|---|---|
| توانایی: | ضد استاتیک |
| مواد: | پارچه ضد استاتیک PP |
کیسه های کانتینر فله ای قابل انعطاف 38X38 "800 کیلوگرم
| ظرفیت: | 800 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
کیسه جامبو بافته شده پلاستیکی ضد آب صنعت 500 کیلوگرم 1000 کیلوگرم FIBC کیسه بزرگ پر کننده
| حلقه: | 4 حلقه قوی بادوام |
|---|---|
| مواد: | PP |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
کیسه بزرگ رسانای ضد استاتیک Fibc با پوشش 1100 پوندی
| گواهی: | NEL / SGS |
|---|---|
| توانایی: | ضد الک ضد استاتیک |
| مواد: | پارچه ضد استاتیک PP |
Dyes Powders Groundable Grid Conductive Big Bag 4400lbs
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه pp ضد الکتریسیته ساکن |

