همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ un fibc ] همخوانی داشتن 488 محصولات.
آستر بزرگ حباب بزرگ کیسه ای برای ذخیره سازی محصولات کشاورزی ، 100٪ مواد جدید
| نام محصول: | بفل بوش |
|---|---|
| ضخامت: | 4 مایل |
| ساخت و ساز: | حباب ، مکعب |
کیسه های خوراکی / پودر مواد معدنی تاشو با نشاسته کیسه پلاستیکی جامبو پلاستیکی ISO 9001 2008
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| رنگ: | سفید ، بژ |
انبار 1.5T دانه های سویا دانه های پلی پروپیلن بافل کیسه سطح بدون پوشش
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| ظرفیت: | 3300 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
500 کیلوگرم کیسه های فله تهویه ای جامبو قابل حمل تاپ ضد استاتیک
| ظرفیت: | 500 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |
Dyes Powders Groundable Grid Conductive Big Bag 4400lbs
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه pp ضد الکتریسیته ساکن |
PE Film 4 Panel Bulk Container Liners UV درمان شده است
| نام محصول: | کیف 4 پنل |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 36*36 اینچ، 39*39 اینچ |
| رنگ: | سفید آبی، |
کالاهای قابل اشتعال Conductive Big Bag 4400lbs ظرفیت
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |

