همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ un fibc ] همخوانی داشتن 488 محصولات.
سیمان ضد انعطاف پذیر ضد استاتیک فله PP بافته شده Big Bag 4 Cross Corner حلقه
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
PP FIBC کیسه های پوشیده و غیر پوشیده 1 تن برای حمل و نقل ADR RID و IMDG
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
ظرفیت 1000 کیلوگرم UN Big Bag با حفاظت استاتیک و حلقه های گوشه ای متقاطع برای حمل مواد خطرناک ایمن
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه های فله صنعتی با پنل UV بالا برای شن و ماسه / سیمان / خاک
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | سفید |
کیسه بزرگ رسانا ضد آب با مقاومت در برابر سایش کمتر از 0.5S پوسیدگی استاتیک
| قدرت آب بندی: | خوب |
|---|---|
| استحکام دوخت: | دوخت |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
بسته بندی زنجیره ای دوگانه UN کیسه بزرگ با بافل و ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل عمده صنعتی
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
کیسه های فله بزرگ رسانا که در پودرهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند
| نام محصول: | کیسه رسانای نوع C |
|---|---|
| اندازه پایین: | 39*39،41*41 اینچ |
| رنگ: | سفید |
کیسه بزرگ UN با حلقه آبی رنگ، پوشش ضد الکتریسیته ساکن و ظرفیت بار 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
ظرفيت 1000 کيلوگرم UN Big Bag با پوشش ضد استاتیک و دو تا بخيه زنجيره اي براي حمل و نقل سنگین امن
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |

