همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ type c conductive big bag ] همخوانی داشتن 106 محصولات.
کیسه های فله ضد الکتریسیته ساکن FIBC ضد استاتیک CROHMIQ آبی / سفید برای پودر شیمیایی خطرناک
| مواد: | CROHMIQ سفید یا آبی |
|---|---|
| رنگ: | CROHMIQ سفید یا آبی |
| نام محصول: | کیف CROHMIQ |
کیسه های فله ای ضد استاتیک برای پودر شیمیایی خطرناک U-panel Type-D 500kg
| ظرفیت: | 500 کیلوگرم |
|---|---|
| مواد: | CROHMIQ سفید یا آبی |
| ساخت و ساز: | پنل U یا 4 پنل |
کیسه های فله ضد استاتیک برای پودرهای شیمیایی
| رنگ: | CROHMIQ سفید یا آبی |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| نام محصول: | کیسه بافل نوع D |
کیسه های فله بزرگ FIBC را برای بسته بندی کالاهای فله ، 500KG- 3000KG SWL باز کنید
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، 40 * 40" |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |
سفید / سیاه PP 1 تن جامبو با تثبیت UV 90x90x120cm
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید ، آبی ، سیاه |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |

