همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ transport flexible intermediate bulk container bags ] همخوانی داشتن 117 محصولات.
کیسه های داخلی 1 تنی ضد الک کانتینر کیسه های حمل بار ضد آب 6 میل برای صنعتی
| مواد: | PP |
|---|---|
| محافظت در برابر اشعه فرا بنفش: | آره |
| ویژگی: | ضد آب، قابل بازیافت، ضد الک |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با سر باز، ظرفیت 2205 پوند
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
کیسه بزرگ FIBC با 2 حلقه بلند و ظرفیت بلند 500-2500 کیلوگرم ساخته شده از پلی پروپیلن ماندگار
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
بیگ بگ سفارشی FIBC با گواهینامه های SGS مواد لاینر PE / PP
| حلقه های بالابر: | 4/2/1 |
|---|---|
| مواد آستر: | PE/PP |
| لاینر: | آره |
کیسه بزرگ 500 کیلوگرمی FIBC قابل زمین برای بارگیری و حمل و نقل
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| گزینه اندازه: | 35*35 اینچ، 37*37 اینچ، 39*39 اینچ |
| نسبت ایمنی: | 5:1 و 6:1 |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
دسته بندی مواد غذایی FIBC کیسه ی عمده 2205 پوند ظرفیت حمل مواد غذایی
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه بزرگ ضد UV FIBC با آستر PE/PP و ظرفیت لیفتینگ 500-2500 کیلوگرم برای ذخیره سازی ایمن فله
| Top: | Open/Filling/Duffle |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| MOQ: | 500pcs |
تخلیه پایین کیسه بزرگ FIBC با عامل ایمنی 5: 1 و پوشش مقاوم UV برای دستکاری مواد سنگین
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |

