همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ shipping dry bulk container bag ] همخوانی داشتن 74 محصولات.
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| قابل تنظیم: | آره |
کیف فله ای پلی پروپیلن صنعتی با آستر و چاپ
| ظرفیت بالابری: | 500-2500 کیلوگرم |
|---|---|
| MOQ: | 500 عدد |
| مواد: | پلی پروپیلن |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| ظرفیت بلند کردن: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت UV: | آره |
| گیج کردن: | آره |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| گزینه بلند کردن: | حلقه های گوشه متقاطع |

