همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ polypropylene material bulk bag ] همخوانی داشتن 464 محصولات.
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های فله ای FIBC با وزن 1500 کیلوگرم ، کیسه های جامبو با پلی پروپیلن PP
| مواد: | PP 100٪ بکر |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه بزرگ درجه غذایی |
| گواهی: | SGS/CPTC |
کیسه های فله ای جامبو بافته شده بافته شده بافته شده متوسط
| ظرفیت: | 3300 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| گزینه بلند کردن: | 4 حلقه گوشه |
|---|---|
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه |
| ظرفیت: | 4400 پوند |
کیسه بزرگ چاپ رنگی U-Panel، کیسه فله 1500 کیلوگرمی FIBC Super Sacks
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | سفید، سیاه، نارنجی، آبی، |
کیسه های حجیم پلی پروپیلن با پنل خاکستری بزرگ FIBC UV با پوشش پلی پروپیلن
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | خاکستری |
کیسه های فله 3000 پوندی پلی پروپیلن 6OZ بدون تاییدیه برای IMDG
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| ظرفیت: | 3000 پوند |
کیسه های فله تهویه شده مورد تایید سازمان ملل برای حمل و نقل تا 3000LBS
| اندازه: | 6OZ |
|---|---|
| سد رطوبتی: | آره |
| قابل استفاده مجدد: | آره |

