همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ polypropylene material bulk bag ] همخوانی داشتن 464 محصولات.
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش رسانای کود با مقاومت در برابر سایش
| مواد: | پارچه رسانا |
|---|---|
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
| مقاومت در برابر آب: | خوب |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
مقاومت خوب در برابر آب کیسه های ضد ایستاتیک 1000 کیلوگرم با قدرت محکم
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
کیسه بزرگ رسانای کود با مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر آب
| مقاومت در برابر آب: | خوب |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| قدرت اشک: | عالی |
کیسه های آنتی استاتیک 10^4-10^6 اهم بر مربع اندازه سفارشی مقاومت در برابر سایش عالی
| اندازه: | بزرگ |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
White Conductive Container Bag with 4400lbs Capacity and U Panel
| Top Style: | Open Top |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Type: | U Panel |
کیسه های آنتی استاتیک بزرگ جامبو فیب سی رسانا 1000 کیلوگرمی 1200 کیلوگرمی برای بسته بندی شیمیایی
| وزن در حال بارگذاری: | 2 تن |
|---|---|
| گزینه پایین (تخلیه): | پایین تخت |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش: | آره |
|---|---|
| اندازه: | 35*35*35 اينچ |
| پوشش: | بدون پوشش |

