همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ polypropylene material bulk bag ] همخوانی داشتن 464 محصولات.
کیسه های فله بافل تنفسی 2 تنی پلی پروپیلن
| وزن در حال بارگذاری: | 2 تن |
|---|---|
| گزینه پایین (تخلیه): | پایین تخت |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| قابل تنظیم: | آره |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با دهانه پرکننده بالایی دافل، دوخت زنجیره ای مضاعف و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن فله
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
کیسه های فشرده مش FIBC تهویه چوب بلند قرمز با حلقه های گوشه 2202 پوند
| نام محصول: | کیسه های FIBC هیزم تهویه شده قرمز بلند |
|---|---|
| حلقه های بالابر: | حلقه های درز جانبی |
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه های فله ای که دارای گواهینامه شورای بادام زمینی آمریکایی هستند ، انبار بادام زمینی را تهویه می کنند
| نام محصول: | کیسه بزرگ بادام زمینی تهویه |
|---|---|
| مواد: | 100٪ PP باکره |
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
برچسب مواد لاینر PE / PP کیسه بزرگ کیسه ای با حلقه های بالابر 4/2/1
| گواهینامه ها: | ISO، SGS و غیره |
|---|---|
| پوشش: | مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش |
| رنگ: | سفید، آبی، سبز و غیره |
دسته بندی مواد غذایی FIBC کیسه ی عمده 2205 پوند ظرفیت حمل مواد غذایی
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |

