همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ polypropylene fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 391 محصولات.
کیسه های جامبو FIBC با گرید غذایی، 100٪ پلی پروپیلن نو با نسبت ایمنی 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| قابل تنظیم: | آره |
کیسه فله ای بافل تنفسی پلی پروپیلن دو کوک تهویه شده 2 تنی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی: | UV |
| مقاومت در برابر سرما: | خوبه |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
2 تن پلی پروپیلن تهویه شده سانسور قابل تنفس بافلی با مقاومت شیمیایی عالی و پارچه رسانا
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
کیسه جامبو مواد غذایی 100x100x120 سانتیمتر با ظرفیت 2205 پوند
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه فله ای رسانا پودرهای شیمیایی FIBC نوع C NEL استاندارد
| نام محصول: | کیسه رسانای نوع C |
|---|---|
| اندازه پایین: | 39*39،41*41 اینچ |
| رنگ: | سفید |
کیسه های فله بزرگ رسانا که در پودرهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند
| نام محصول: | کیسه رسانای نوع C |
|---|---|
| اندازه پایین: | 39*39،41*41 اینچ |
| رنگ: | سفید |

