همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ label fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 329 محصولات.
کیسه های فله پلی پروپیلن ضدعفونی کننده 4 پانل 850KGS برای نشاسته
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| ظرفیت: | 18 1870 |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
کیسه فله ای بزرگ با 4 پنل با تسمه استیودور برای بسته بندی سویا / دانه
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
مقاومت عالی در برابر پوشش ضد الکتریسیته ساکن کیسه بزرگ رسانا مشکی UV
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |
کیسه FIBC با درجه غذایی، ظرفیت 2205 پوند، با نسبت ایمنی 5:1
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
کیسه بزرگ رسانا با مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم در برابر سرما مقاومت شیمیایی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| قدرت اشک: | عالی |
| استحکام دوخت: | دوخت |
کیسه بزرگ رسانا سفارشی با مقاومت خوب در برابر سرما با مقاومت خوب در برابر آب
| قدرت اشک: | عالی |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی: | UV |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |
کیسه های آنتی استاتیک بزرگ جامبو فیب سی رسانا 1000 کیلوگرمی 1200 کیلوگرمی برای بسته بندی شیمیایی
| وزن در حال بارگذاری: | 2 تن |
|---|---|
| گزینه پایین (تخلیه): | پایین تخت |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
PP FIBC رسانا کیسه های بزرگ فله ذخیره سازی فله ای 2205 پوند سفید
| گواهی: | NEL / SGS |
|---|---|
| توانایی: | ضد غربال ضد استاتیک |
| مواد: | پارچه pp ضد استاتیک |

