همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ label fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
کیسه های بزرگ فیلیپین U Panel Industrial PP F کیسه های بزرگ فایبرگ با حلقه های گوشه ای متقاطع
| نام محصول: | کیسه پانلی |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 39*39 اینچ، 41*41 اینچ |
| رنگ: | SGS/CPTC |
کیسه بزرگ چاپ رنگی U-Panel، کیسه فله 1500 کیلوگرمی FIBC Super Sacks
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | سفید، سیاه، نارنجی، آبی، |
کیسه فله پلی پروپیلن فیب سی یک تنی نوع C تحت درمان با اشعه ماوراء بنفش
| نام محصول: | کیسه بزرگ PET |
|---|---|
| اندازه پایین: | 37*37 دقیقه |
| رنگ: | مطابق تصویر بالا |
کیسه بزرگ کیسه ای دایره ای ظرفیت SGS Approval Cross Corner FIBC Bulk Bag 2500 LBS
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| حلقه های بالابر: | کاملا کمربند بسته شده |
1.5 تن 4 پنل Baffle Big FIBC فله کیسه ای آبی / نارنجی برای بارگیری
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| حلقه های بالابر: | کاملا کمربند بسته شده |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

