همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ food grade fibc bulk bags ] همخوانی داشتن 74 محصولات.
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| ضد رطوبت: | آره |
3000 پوند یک تن کیسه بزرگ کیسه جمبو برای کاربردهای صنعتی سنگین
| ضد گرد و غبار: | آره |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| اندازه: | 90x90x100 سانتی متر |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
کیسه باز قابل تنظیم انتخاب مناسب برای حمل و نقل ایمن و محصول
| ظرفیت بلند کردن: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت استاتیکی: | آره |
| مواد: | پلی پروپیلن |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
کیسه جامبو بافته شده پلاستیکی ضد آب صنعت 500 کیلوگرم 1000 کیلوگرم FIBC کیسه بزرگ پر کننده
| حلقه: | 4 حلقه قوی بادوام |
|---|---|
| مواد: | PP |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
کیسه جامبو پلاستیکی صنعتی بسته بندی سفارشی گونی بزرگ 2000 کیلوگرمی
| حلقه: | 4 حلقه قوی بادوام |
|---|---|
| مواد: | PP |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
FIBC رسانا راه حل عملی و پایدار برای دستکاری مواد رسانا
| سبک بلند کردن: | لیفتراک |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| نوع: | پنل U |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |

