همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ food grade fibc bulk bag 1000kg ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
فاکتور مواد غذایی FIBC کیسه های بزرگ 2205 پوند ظرفیت با UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه جامبو مواد غذایی 100x100x120 سانتیمتر با ظرفیت 2205 پوند
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های جامبو FIBC با گرید غذایی، 100٪ پلی پروپیلن نو با نسبت ایمنی 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 36x36in اندازه پایین
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
100٪ پلی پروپیلن نوجوانی درجه غذایی FIBC طراحی شده با 6 حلقه بلند و گزینه Duffle Top
| نوع: | درجه غذایی |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 و 6:1 |
| حلقه های بالابر: | 2، 4، 6 |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
کیسه FIBC با درجه غذایی، ظرفیت 2205 پوند، با نسبت ایمنی 5:1
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |

