همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ flexible intermediate bulk bag ] همخوانی داشتن 181 محصولات.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| مواد: | پلی پروپیلن |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
بسته بندی انبوه پلاستیک PP Ibc ، ظروف پلاستیکی انعطاف پذیر یک تن
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
ضخامت فنجان بطری فنجان 6 میلی لیتری یک تن آستر برای کیسه های بزرگ / Fibc / فله
| نام محصول: | بفل بوش |
|---|---|
| رنگ: | โดยธรรมชาติ |
| ضخامت: | 6 مایل |
Half Cross Corner 1T Open Top Bags Fibc Bulk Bulk
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| طرح: | بالای صفحه را باز کنید |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم (1 تن) |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |

