همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ fibc jumbo bulk bags ] همخوانی داشتن 223 محصولات.
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد گرد و غبار: | آره |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
سفید / سیاه PP 1 تن جامبو با تثبیت UV 90x90x120cm
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید ، آبی ، سیاه |
کیسه Baffle TYPE D Anti Static PP Jumbo اثبات ضد پودرهای شیمیایی
| رنگ: | آبی |
|---|---|
| مواد: | پارچه ضد استاتیک |
| نام محصول: | کیسه بافل نوع D |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
بیگ بگ زمینی FIBC برای حمل و نقل
| مواد: | PP |
|---|---|
| گزینه اندازه: | 35*35 اینچ، 37*37 اینچ، 39*39 اینچ |
| نسبت ایمنی: | 5:1 و 6:1 |
کیسه های فله بزرگ FIBC را برای بسته بندی کالاهای فله ، 500KG- 3000KG SWL باز کنید
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، 40 * 40" |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| ضد رطوبت: | آره |

