همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ cross corner loops un big bag ] همخوانی داشتن 96 محصولات.
UN Big Bag 1000kg ظرفیت با حلقه های گوشه ای و حلقه های آبی
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
حلقههای گوشه متقاطع کیسه بزرگ UN سفید محافظت استاتیک برای حمل و نقل و جابجایی ایمن
| دهانه پر کردن: | تاپ دافل |
|---|---|
| حلقه ها: | گوشه متقاطع |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
حمل و نقل / انبار UN کیسه بزرگ با دوپلی بالا پر کردن آبشخور و حلقه های گوشه ای متقاطع
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| استفاده: | چمدان های مخصوص کیف دستی کیف دستی |
| دوخت: | زنجیر دوتایی |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
دوخت زنجیره ای دوبل و حلقه های گوشه ای 4 تایی کیسه بزرگ رسانای الکتریسیته برای بسته بندی رسانا
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| رنگ حلقه: | آبی |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN با دهانه بالایی دافل با ظرفیت 1000 کیلوگرم حلقه های آبی
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
کیسه جسد یکبار مصرف با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم و حلقههای گوشهای متقاطع
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| حفاظت استاتیک: | آره |
کیسه بزرگ دایره ای / لوله ای نیمه متقاطع PP گونی بزرگ FIBC بافته شده
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| گواهی: | SGS/CPTC |
| ظرفیت: | 2200 پوند |
دایره / Tubular Half Cross Corner PP بافته شده بزرگ کیف FIBC با بند Stevodore
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| گواهی: | SGS/CPTC |
| ظرفیت: | 2200 پوند |

