همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ cement jumbo bag fibc ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد گرد و غبار: | آره |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| مقاومت UV: | آره |
|---|---|
| مقاومت استاتیکی: | آره |
| رنگ: | سفید |
کیسه های بافلی سفارشی برای نیازهای بسته بندی منحصر به فرد شما
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| قابل بازیافت: | آره |
| مواد: | پلی پروپیلن |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |

