همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ bulk bag lifting loops ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
پانل U-1.5 استاندارد TI Big Bag FIBC با بالای باز برای ساخت و ساز
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | سفید |
450 کیلوگرم کیف بزرگ FIBC
| نام محصول: | کیسه پانلی |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 39*39 اینچ، 41*41 اینچ |
| رنگ: | SGS/CPTC |
کیسه های 3 متر مکعبی ظروف ضایعات مواد معدنی کشاورزی
| نام محصول: | کیسه زباله بوش ظروف فله خشک |
|---|---|
| رنگ: | سفید یا سیاه |
| اندازه: | مناسب برای ظرف 20 فوت یا 40 فوت |
پنل آرد سفارشی درجه FIBC U - پانل با 100٪ Virgin PP مواد
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 750 کیلوگرم |
| مواد: | 100٪ PP باکره |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
کیسه های لاینر کشاورزی / معدنی / شیمیایی / مواد غذایی کانتینر 2 متر مکعب
| نام محصول: | کیسه زباله 2 متر مکعب |
|---|---|
| مواد: | ص |
| اندازه: | 200x100x100cm |
3 متر مکعب زباله های کیسه های برای مواد معدنی کشاورزی مواد شیمیایی و مواد غذایی
| نام محصول: | کیسه زباله آستر ظرف فله خشک |
|---|---|
| رنگ: | سفید یا سیاه |
| اندازه: | مناسب برای ظرف 20'ft یا 40'ft |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000 کیلوگرم کیسه بزرگ رسانای گرانول ضد پانل U استاتیک
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |
NEL 4 پانل 3300 پوند مواد قابل اشتعال نوع C رسانای کیسه ای شبکه ای
| ظرفیت: | 3300 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |

