همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static un big bag 1000kg ] همخوانی داشتن 53 محصولات.
کیسه بزرگ انعطافپذیر UN با درجه صنعتی برای بارگیری، تخلیه و حمل و نقل
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه بزرگ 1000 کیلوگرمی UN با دهانه پرکننده بالایی دافل و محافظت استاتیک
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
کیسه بزرگ UN سفید رسانا با حلقههای گوشه آبی صلیبی 1000 کیلوگرم
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه بزرگ UN با دهانه بالایی دافل با ظرفیت 1000 کیلوگرم حلقه های آبی
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
حمل و نقل / انبار UN کیسه بزرگ با دوپلی بالا پر کردن آبشخور و حلقه های گوشه ای متقاطع
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| استفاده: | چمدان های مخصوص کیف دستی کیف دستی |
| دوخت: | زنجیر دوتایی |
حلقههای گوشه متقاطع کیسه بزرگ UN سفید محافظت استاتیک برای حمل و نقل و جابجایی ایمن
| دهانه پر کردن: | تاپ دافل |
|---|---|
| حلقه ها: | گوشه متقاطع |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با دهانه پرکننده بالایی دافل، دوخت زنجیره ای مضاعف و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن فله
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
کیسه بزرگ UN FIBC با دوخت زنجیره ای حلقه آبی و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
کیسه بزرگ ماندگار سازمان ملل متحد با رنگ سفید و پر کردن اسپوت دوفلی بالا برای نیازهای بسته بندی
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| دهانه پر کردن: | تاپ دافل |
| حفاظت استاتیک: | آره |

