همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static fibc container ] همخوانی داشتن 114 محصولات.
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
کیسه های فله بزرگ FIBC را برای بسته بندی کالاهای فله ، 500KG- 3000KG SWL باز کنید
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، 40 * 40" |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |
کیسه بزرگ سفید UN با چاپ لوگوی سفارشی برای حمل و نقل و نگهداری ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
4 حلقه گوشه ای با طراحی ضد گرد و غبار و ظرفیت حمل تا 2000 کیلوگرم برای راه حل های بسته بندی محکم
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
حلقه زنجیره شیمیایی سفید 12' طول ضروری برای کاربردهای صنعتی
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
39x39 "4400 پوند کیف رسانای بزرگ برای مواد قابل اشتعال
| نام محصول: | کیسه رسانای نوع C |
|---|---|
| اندازه پایین: | 39 * 39 "، 41 * 41" |
| رنگ: | سفید |

