همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 500kg large bulk bags ] همخوانی داشتن 43 محصولات.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| مواد: | پلی پروپیلن |
کیسه FIBC با درجه غذایی، ظرفیت 2205 پوند، با نسبت ایمنی 5:1
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
کیسه بزرگ نارنجی 500 کیلوگرمی FIBC با سیم پرکننده، جامبو بگ بزرگ FIBC
| نام محصول: | کیسه بزرگ نارنجی |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گواهی: | SGS/CPTC |
کیسه ته مخروطی FIBC درجه مواد غذایی 2205 پوند UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
کیسه بزرگ رسانا Baffle، کیسه های بزرگ ضد استاتیک با پارچه Pp
| گواهی: | NEL / SGS |
|---|---|
| توانایی: | ضد غربال ضد استاتیک |
| مواد: | پارچه pp ضد استاتیک |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| استفاده: | حمل و نقل و نگهداری مواد فله |
|---|---|
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
| قابل تنظیم: | آره |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

