همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg un bulk bags ] همخوانی داشتن 121 محصولات.
1000KGS 1 تن کیف های بزرگ ظروف کیف بزرگ کیسه نارنجی زرد قرمز مایل به سبز
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
2205 پوند FIBC فله کیسه فله انعطاف پذیر کیسه ظروف انعطاف پذیر طراحی بدنه توله ای
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
White PP بافته شده کیسه های بزرگ FIBC سوپر کیسه های فله 35 '' X 35 '' X 47 ''
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ انعطافپذیر UN با درجه صنعتی برای بارگیری، تخلیه و حمل و نقل
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

