همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg fibc jumbo bag ] همخوانی داشتن 102 محصولات.
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
ظروف فله متوسط انعطاف پذیر / کیسه جامبو بافته شده PP FIBC با ظرفیت 1000 کیلوگرم
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه های بزرگ پلی پروپیلن پلاستیکی FIBC 1.2 تن پی پی بافته شده 1000 کیلوگرم مواد شیمیایی جامبو بگ
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| ظرفیت: | 3000 پوند |
اندازه سفارشی کیسه فله جامبو بافته شده بزرگ FIBC برای محصولات فله 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه U-panel 1 تنی |
|---|---|
| حلقه ها: | حلقه های گوشه |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
کیسه های فله بزرگ FIBC را برای بسته بندی کالاهای فله ، 500KG- 3000KG SWL باز کنید
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، 40 * 40" |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |
کیسه بزرگ ADR ویرجین PP بافته شده UN، کیف بزرگ U Panel Fibc
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
Half Cross Corner 1T Open Top Bags Fibc Bulk Bulk
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| طرح: | بالای صفحه را باز کنید |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم (1 تن) |
کیسه جامبو بافته شده پلاستیکی ضد آب صنعت 500 کیلوگرم 1000 کیلوگرم FIBC کیسه بزرگ پر کننده
| حلقه: | 4 حلقه قوی بادوام |
|---|---|
| مواد: | PP |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |

