همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1 lifting loop bulk bag ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| گزینه بلند کردن: | 4 حلقه گوشه |
|---|---|
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه |
| ظرفیت: | 4400 پوند |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| مواد: | پلی پروپیلن |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با سر باز، ظرفیت 2205 پوند
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
ظرفیت بالابری 500-2500 کیلوگرم کیسه فله ای Fibc مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش با پوشش PE/PP
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| MOQ: | 500 عدد |
| بالا: | باز کردن / پر کردن / دافل |
100٪ پلی پروپیلن نوجوانی درجه غذایی FIBC طراحی شده با 6 حلقه بلند و گزینه Duffle Top
| نوع: | درجه غذایی |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 و 6:1 |
| حلقه های بالابر: | 2، 4، 6 |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |

