همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1 lifting loop bulk bag ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
High Capacity Conductive Bulk Bags Perfect for Customer Requirements
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Conductivity: | Conductive |
| Waterproof: | Yes |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با دهانه پرکننده بالایی دافل، دوخت زنجیره ای مضاعف و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن فله
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
طراحی گوشه ای حلقه های بالابر کیسه فله ای شن سفید
| گواهینامه: | ISO 9001، ISO 14001، OHSAS 18001 |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| چاپ: | با یا نه |

