همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg un big bag ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
UN Big Bag 1000kg ظرفیت با حلقه های گوشه ای و حلقه های آبی
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ ضد ایستاتیک سازمان ملل با فنجان بالا 1000 کیلوگرم
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
کیسه بزرگ UN سفید رسانا با حلقههای گوشه آبی صلیبی 1000 کیلوگرم
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
کیسه بزرگ سفید UN با چاپ لوگوی سفارشی برای حمل و نقل و نگهداری ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ انعطافپذیر UN با درجه صنعتی برای بارگیری، تخلیه و حمل و نقل
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
حفاظت از حالت ثابت UN کیسه بزرگ با 4 حلقه گوشه ای و رنگ حلقه آبی
| لوگو: | چاپ آرم سفارشی را بپذیرید |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
| حلقه ها: | گوشه متقاطع |

